2006
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2005
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 05
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, asambláž, vrypy, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 89, na rubu J. Jíra 89
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno
v. 71,5 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, akryl, papír na plátně
61 x 69 cm
Signatura: sign. PN 183/1982 Anderle
olej, plátno
63 x 48,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
66 x 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1895
olej, dřevěná deska
37 x 57,5 cm
Signatura: sign. PD Tadeusz Ajdukiewicz Wien 895
1921
kresba tuší, karton
40 x 36 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský 1921
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno na lepence
31,5 x 36,8 cm
Signatura: sign. LD monogram JS
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1914
olej, plátno
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Fuchs 1914
barevná litografie
140 x 90 cm
Signatura: sign. PD Mucha 28 v tisku
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
patinovaný mosazný odlitek
v. 47 cm
Signatura: sign. PD E. A. Bourdelle
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
56 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Matulka, na rubu razítko pozůstalosti autora
olej, plátno
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1905
olej, plátno
49,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Venda Schwarz Paříž 05
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD MBenka
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
olej, lepenka
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, plátno
105 x 176 cm
Signatura: sign. LD Otakar Hůrka
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, malířská lepenka
35,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1912
olej, lepenka
52 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka 1942
olej, malířská lepenka
35,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1928
kresba tuší, běloba, tužka, karton
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
35 x 24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
45 x 59 cm
Signatura: sign. LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1916
olej, malířská lepenka
47 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1916
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kvaš, lepenka
42 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
akvarel, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |