barevná perokresba, karton
14 x 35 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba kuličkovým perem, ruční papír
21,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Sklenář 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
litografie
46 x 33 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie, autorský tisk
42 x 32 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 72
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevná litografie
32 x 23 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 75
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
suchá jehla 21/24
24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 45
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, tužka, karton
29 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. K. 87
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
80. léta 20. s
akryl, překližka
51 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
olej, akryl, překližka
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 1988
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Těšínský 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
lept 1/20
39,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Miloš Urbásek 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák 73-5
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
35,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. U 7. 5. 64. monogram
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, karton
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1978
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tiskařské barvy, lepenk
24 x 21 cm
Signatura: sign. PD Istler 78
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
60 x 35 cm
Signatura: sign. UN K. Kyncl 90
reliéf, akryl, ruční papír
101 x 74 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 15/30
75 x 56 cm
Signatura: sign. PD R. Valenta 92
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
barevná serigrafie, autorský tisk
69 x 55 cm
Signatura: sign. PD Urbásek 75
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
skládaný karton, koláž, tužka, karton
67,5 x 47 cm
Signatura: PD R. Valenta 87
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1961 / 1991
kresba tužkou, pastel, karton
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kolíbal 1991/61
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, tuš, karton
51 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1986
tempera, tuš, karton
90 x 63,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 92
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kresba tužkou, koláž, karton
44 x 21 cm
Signatura: sign. UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85
barevná serigrafie
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 86
akryl, damarový lak, plátno
35,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK, Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
serigrafie 60/100
87,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
reliéfní prostorová koláž, serigrafie, karton 17/30
57 x 50 cm
Signatura: sign. PD Honegger
barevná serigrafie
60 x 60 cm
Signatura: sign. Morellet 77
olej, plátno
43,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Saudek
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |