kresba tuší, karton
24,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 33
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1908
10,8 x 10,8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
20 x 25 cm (výřez)
Signatura: sign. PD C Bouda
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná litografie
31,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
41,2 x 29,6 cm
Signatura: sign. UD Tuchý 42, PD T v tisku
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
34 x 23,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kvaš, tempera, malířská lepenka
16 x 26 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem FH 64
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, grafit, karton
20,5 x 27 cm
Signatura: sign. LN Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, karton
16,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
22 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček, PD 16. I. 45
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
59 x 49 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1954
32 x 45 cm
Signatura: sign. PD R. Piesen
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: sign. LD K. Válová
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 66
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
plaketa, patinovaná sádra
29,5 x 26 cm
Signatura: sign. na rubu Z Palcr -60
olej, plátno
64 x 49 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1960
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86, na rubu Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
autorská plastika, patinovaná sádra
v. 46 cm
Signatura: sign. zezadu H - 60
kombinovaná technika, kresba, asambláž, koláž, kart
41,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle červen 1986
tempera, lepenka
44 x 62 cm
Signatura: sign. LD 2 x Liesler 65, na rubu Josef Liesler / 1965
olej, tempera, koláž, lepenka
76 x 57 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 77
enkaustika, textil, překližka
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml, na rubu V. Kiml 74
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
80. léta 20. s
enkaustika, plátno, překližka
55 x 39 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 86
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 90
akryl, sololit
26 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Valter 85
akryl, kvaš, lepenka, sololit
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 87
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PN Matal 61
2009
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rittstein 2009, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2009
2 x monotyp, kresba tuší, akvarel, papír
29 x 21 / 29 x 20,5 cm
Signatura: sign. 1 x LD Balcar 65
suchá jehla 13/15
24,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
lept, akvatinta, karton 6/15
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
21,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD 31. 12. 62 monogram
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, barevné tuše, karton
27,5 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Sopko 78