1900
23 x 19 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1900
barevný lept s akvatintou
36,5 x 34,5 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1900-1906
barevný lept s akvatintou
36 x 27 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
20,5 x 19 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, pastel, lepenka
35,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 67 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, lepenka
50 x 69,5 cm
Signatura: sign. LD K. Langer 1939
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1924
olej, plátno
55 x 70 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 24
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, uhel, karton
73,5 x 107,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Pavelka1935
1915
olej, lepenka
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 915
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 920
olej, plátno
36 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
90 x 127,5 cm
Signatura: sign. LD J. Jambor 23
olej, tempera, karton na lepence
55 x 43 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1920
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Lucie Klímová
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno na lepence
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
barevné křídy, karton
57 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD 5./2. 38 V. Beneš
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lecogue
olej, plátno
38 x 56 cm
Signatura: sign. PD F. V. Mokrý, na rubu na blindrámu autorské razítko
olej, dřevěná deska
18 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Sychra
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, lepenka
35 x 41 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
81 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ságner, na rubu Ságner
akvarel, kresba perem, karton
29 x 43 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Liesler 42
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
24 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
65 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD Bílek
olej, karton
24 x 35 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 33
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
olej, překližka
73 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Šlenger 1933
olej, malířská lepenka
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem 1938 - 4
olej, plátno
74 x 53 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, tužkou, papír
31,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD E. F. 39.
1913
barevná mědirytina
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kupka v desce, PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
26 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
kombinovaná technika, karton na lepence
29,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Reichmann 47
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |