akvarel, tužka, ruční papír
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akvarel, tuš, ruční papír
50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
akvarel, lavírovaná tuš, ruční papír
38 x 28 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
strukturální grafika 6/15
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1968 - VI.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
58,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 57
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
strukturální grafika 8/10
49 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1968.
magnetická strukturální grafika
20,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
strukturální lept, kombinavaná technika, karton č.
24 x 33 cmna rubu
Signatura: sign. PD na podložce Puchnarová 1963
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
stukturální grafika, materiálový tisk, karton
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD Hovadík 66
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1964 - 1970
reliéfní tisk 17/30
36 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Zörner 1964-70
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1962/1963
mrazovka, karton
44,5 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Čestmír Janošek 1962/63
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Smetana, na rubu Jan Smetana / 1969
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
tempera, lepenka
21 x 15 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
41,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD J. paur 76
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, barevný tisk z perforovaného
57 x 89 cm
Signatura: sign. PD Kučerová Alena 1969
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
koláž, karton, lepenka
26,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD JK, na rubu Jiří Kolář 72
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
53 x 76 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 70, na rubu F. Gross 1970
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 71 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 72
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
propalovaná koláž, hedvábný papír, karton
62 x 85 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 1977
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej , plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Boštík
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
reliéf, asambláž, koláž, sklo, leštěný kov, karton
33 x 33 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš 1969
olej, karton
49,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vl. Mirvald
kovová plastika, variabil
v. 20 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
tempera, pastel, ruční papír
58,5 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1976
barevné fixy, ruční papír
62 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1971
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kresba perem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1973
tuš, tempera, karton
99 x 69 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1991
proškrábávaná kresba, perforace, speciální dvouvrst
260 x 84 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 89
asambláž, zápalky, plech
50 x 50 cm
Signatura: sign. UD Bernard Aubertin
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, sololit
70,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 93, na rubu Valter K
olej, sololit
61 x 50 cm
Signatura: sign. PD Liesler 76
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2006
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06
olej, plátno na lepence
17 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, LD značeno JP
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
19,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD monogram AW, na rubu razítko pozůstalosti autora