Večerní aukce poválečného a současného umění.
reliéf, akryl, ruční papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. DU F. Kyncl 85
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevné tuše, karton
87 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1976
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, laky, syntetické barvy, plátno, dřevěná deska
205 x 94 cm
Signatura: sign. na rubu Stano Filko 1973
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
optický reiéf, asambláž, karton, dřevo, sklo
83 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1977
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, damarový lak, plátno
72 x 72 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1982
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
98 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 90
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, dřevo
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, karton
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald 1995
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, karton
49,5 x 68,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald 1991
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu Dokoupil
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
2011
akryl, asambláž - zápalky, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Bernard Aubertin 2011
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2004
komb. technika, malba, asambláž, deska
57 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu B. Dlouhý 2004
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 1992
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2010
olej, akryl, sololit
91 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2010 / 2011 / 2010
3 x akryl, plátno
244 x 122 / 260 x 120 cm
Signatura: sign. PU Petrbok, 2 x LD Petrbok, 3x na rubu Petrbok
Vyvolávací cena: | 570 000 Kč |
2002 - 2006
olej, plátno
145 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2002 - 2006, Jan Merta 2002-06
Vyvolávací cena: | 440 000 Kč |
barevné křídy, ruční papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1995
olej, plátno
130 x 170 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 1995
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: sign. LD Jan Knap 01
2002
asambláž, svařované smaltované plechy, kresba
80 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD Věra Janoušková 2002
2. pol. 20. st
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD SIK, na rubu Miloš Sikora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2009
olej, plátno, asambláž
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2009
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2003
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2003
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
2016
plastika, leštěný kararský mramor
v. 44 cm
Signatura: sign. zespodu na mramoru Milkov 16
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1998 - 2002
olej, plátno
75 x 80 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu Pastrňák 98 - 2002
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, olej, asambláž, plast, plátno
152 x 77 cm
Signatura: sign. na rubu Pisi
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, spreje, překližka
60 x 152 cm
Signatura: neznačeno
2007
akryl, plátno
175 x 175 cm
Signatura: sign. na rubu T. Pol.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
95 x 130 cm
Signatura: sign. PD BH 95 (azbukou)
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2014
komb. technika, asambláž, koláž, akryl, pastel
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD A. Štech 14
2007
akryl, plátno
140 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu 2007 Ján Vasilko
2013
světelný objekt, nerez, 2 x 96 světelných baněk
v. 177 cm (variabilní)
Signatura: sign. na konstrukci Cígler
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |