Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
Aukční katalog večerní aukce číslo 61
koláž, kresba tužkou, fixem, karton
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušková 87
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
litografie, karton
39,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář 62
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovamná technika, karton
28,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel
15 x 27 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 1980
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
litografie, podtisk, ruční papír 11/20
23,5 x 35 (32,5 x 43) cm
Signatura: sign. UD Sklenář 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kuličkové pero, fixa, pastel, ruční papír
29,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 80
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
66 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jankovič 81
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. UD Boris Jirků 97
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akryl, kvaš, lepenka, sololit
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 87
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
90 x 60 cm
Signatura: sign. UD V Komárek 98
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20
58,5 x 77 cm
Signatura: sign. UD Milan Kunc 1991
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
materiálový tisk
51,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Eduard Ovčáček 1962
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
propalovaná koláž
24 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
asambláž, sádra, dřevo, kresba
35 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček, Eduard Ovčáček 1975
kombinovaná technika, koláž, pastel, tuš, karton
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. UD monogram LN 21. 5. 65
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
froasáž, barevná tuš, tužka, papír
50,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD monogram LN 16. 8. 90
froasáž, akvarel, ruční papír
58,5 x 41 cm
Signatura: sign. UD monogram LN 16. 7. 95
froasáž, koláž, akvarel, tužka
44 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram LN 3.10.82
2000
olej, plátno
125 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2000
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný 71.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný, LD 1971
akvarel
30,5 x24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
65 x 44,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 82
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, olej, monotyp, lepenka
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
olej, dřevo
23,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1971
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 85
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kresba uhlem, tužkou, ruční papír
66,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 91
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79
1998-2002
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 1998-2002
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tempera, křídy, pastel,
53 x 48,5 cm
Signatura: sign. UD JK 84
kombinovaná technika, serigrafie, malba, koláž
102 x 127 cm
Signatura: sign. na rubu Ford Beckman 92
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: sign. zespodu K75
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, karton, překližka
76 x 106 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 83
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
mosazná plastika, dřevo 6/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na štítku K. Malich
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná serigrafie, polystyrolová deska 53/125
37 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Günter Fruhtrunk 1972
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
barevná serigrafie 47/100
61 x 61 cm
Signatura: sign. PD Lohse