Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
Aukční katalog večerní aukce číslo 61
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1918
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 18
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD F. Matoušek, na rubu F Matoušek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 1931
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
32 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Srp 28
olej, plátno na desce
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 42
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, kvaš, tempera, vrypy
60,5 x 43 cm (výřez)
Signatura: sign. PD K. Souček 60
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
79,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Souček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Souček 33
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1922
barevný pastel, hedvábný papír
46 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. PD František Tichý 12 / IV. 22
perokresba, sepie, ruční papír
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD Tichý 35
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
37 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu Jos. Šíma
kresba uhlem
27,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
40 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
kresba tuší, pastel, lavírovaný pastel
15,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tuší, pastel, karton
31 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
14,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 32
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
25 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 2. VIII. 45
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
lept, autorský tisk
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
26 x 20 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba tužkou
23 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 67
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1913
barevná mědirytina
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kupka v desce, PD 1913 v desce, PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tužkou, pastelky, papír
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní slepotiskové razítko
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka, karto
24,5 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD F. Gross, PN 12. 1. 72
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, pastel
35,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu Tikal
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevné křídy, karton
64 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Géza. Szobel
olej, plátno
85,5 x 121 cm
Signatura: sign. PD Fr. Malý 68
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
prostříhávaný papír, koláž, karton
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 88
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 14 cm
Signatura: sign. zespodu J Kolář 72
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
26,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Klápště 94
olej, plátno
47,5 x 81 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 68, na rubu M. Klvaňa 68
1969 - 1970
olej, malířská lepenka
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček, na rubu Ota Janeček 1969 - 70
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 76
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |