Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
Aukční katalog večerní aukce číslo 61
reliéfní tisk, akryl, ruční papír
105,5 x 77,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2009
bronzová plastika
v. 50 cm
Signatura: sign. na plintě Milkov
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
enkaustika, textil, deska
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2007
olej, plátno
55,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2007
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2008 - 2009
kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Gerboc, na blindrámu Martin Gerboc 2008 - 2009
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
61 x 43 cm
Signatura: sign. PD Georges Meyer
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
131 x 163 cm
Signatura: sign. LD Paul. Biva
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
38 x 56 cm
Signatura: sign. LD Jules Rozier
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
40 x 32 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, karton
12 x 165 cm
Signatura: sign. PD Kuba 28./7. 45
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD Boettinger 30
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1911
patinovaná sádrová plastika
v. 61,5 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v. 20,5 cm
Signatura: sign. na plintě Jos. Mařatka
barevná akvatinta
22 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolorovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: sign. dole J. Obrovský 1930
1921
barevný lept č. 66
31 x 30 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1924
barevný lept č. 62
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1922
barevný lept č. 61
32 x 39 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevné vernis mou, akvatinta 273/350
32 x 39,5 cm
barevný lept 13/250
28 x 28 cm
barevný lept č. 236
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1924
barevný lept č. 44
29,5 x 39,5
1915
barevný lept 189/200
30 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1922
barevný lept č. 27
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v desce
1918 - 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
olej, lepenka
18,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Franta Kaván
olej, lepenka
33,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. LD Holub 918
olej, plátno
66 x 86 cm
Signatura: sign. LD K. Schadt
olej, plátno
85,5 x 105 cm
Signatura: sign. LD G Macoun
olej, plátno
50 x 70cm
Signatura: sign. PD F. Tiele
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 71 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý