Večerní aukce poválečného a současného umění.
Aukční katalog večerní aukce číslo 60
olej, plátno
90 x 56 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
tuš, kvaš, karton
87 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1989
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
provaz, olej, hliník, překližka
125 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Lubomír Přibyl 1983
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba tuší, karton
87 x 63 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1972
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hlimar Jiří
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, tuš, uhel, plátno
100 x 88 cm
Signatura: sign. UN Jánuš Kubíček 1975
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105,5 x 77,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105,5 x 77,5 cm
2010
objekt z nerezové oceli, skla, plastu a dřeva
50 x 50 x 7 cm
Signatura: sign. PD a vzadu dole uprostřed
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2006
barevná serigrafie 27/70
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2006
kombinovaná technika, kvaš, pastel, barevné křídy,
51 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2006.II.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1991 - 1999
akryl, sololit
146 x 121 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík Otakar 91-9
1992 - 2006
akryl, plátno
162 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1992 - 2006, na rubu na blindrámu Jan Merta 1992-06
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
1988 - 1989
olej, plátno
90 x 161 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 88-9, na rubu na blindrámu 1988-89 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2003
akryl, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2003
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
150 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Novák, na rubu V. Novák 5. - 8. 1983
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
150 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 1968, na blindrámu Načeradský
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akryl, asambláž, textil, plátno
160 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 92
2006
bronzová plastika
v. 44 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 06
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
145 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Róna 84
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2002
olej, plátno
155 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2002, na blindrámu Petr Nikl 2002
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, tužka, akvarel, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
2008
olej, plátkové zlato, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 2008
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2010
akryl, sololit
125 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
139 x 107,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2009
akryl, olej, plátno
105 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009
2009
email, asambláž, korálky, flitry, plátno
140 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 09
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2008
akryl, džínovina
145 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Matoušek. 08
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2009
kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno
150 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu IV.-V. 2009 Martin Gerboc
akryl, plátno
260 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Petrbok 1999
2011 - 2015
polyesterový laminát, ocelová konstrukce
v. 255 cm
Signatura: sign. JK 2015
2012
akryl, plátno
120 x 150 cm
Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti