Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
asambláž, akryl, překližka
103 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1978
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
90. léta 20. s
plastika, plech, drát, dřevo, laky
výška 17 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolorovaná dřevěná plastika
v. 93 cm
Signatura: sign. vzadu A. Lamr 74
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
zlacená keramická plastika
28 x 25 cm
Signatura: sign. vpředu G Braque
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, tempera, koláž, asambláž
76 x 66 cm
tisk z perforovaného plechu, soutisk, autorský tisk
47 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1967
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
dřevěný reliéf
58 x 55 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 91
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2004
komb. technika, olej, tempera, asambláž, tužka, pře
67,5 x 58 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2004
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
barevná kombinovaná grafická technika 4/20
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevný litoofset 4/40
50,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
3 x tříbarevná litografie, ruční papír
3 ks 34,5 x 24,5 cm
Signatura: 3 x PD Adriena Šimotová 92
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2000
akryl, plátno
70 x 165 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2000
barevná serigrafie 2/150
62 x 54 cm
Signatura: sign. PD Eugene Ionesco
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
akryl, karton
49 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71
barevná serigrafie, autorský tisk
39,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Scaccabarozzi 81
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, plátno
16 x 27 cm
Signatura: sign. PD Charchoune 59
2008
14 x stříkaná kresba aerographem, edice 5/15
Signatura: sign. DU Krištof Kintera 2008
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2008
kombinovaná technika, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2006
serigrafie 19/70
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 99
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD Sýkora 1967/2009
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. UD Sýkora 1967/2009
olej, tempera, tuš, plátno
110 x 51 cm
Signatura: LD Saudek
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |