Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94, na rubu J. Jíra 94
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD V Tittelbach
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
originální fotografie č. 3
57 x 48 cm
Signatura: sign. PD Ida Saudková
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie 172/180
19,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1972
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olověná plastika, zlacená
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
79,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Liesler 75
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
tempera, lepenka
42,5 x 97 cm
Signatura: sign. LU Liesler 72
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
51,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
enkaustika, tkanina, sololit, autorský rám
22,5 x 19,5 / 42,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 76
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
koláž
22 x 85 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
koláž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 93
koláž
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD J K 61
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
koláž
33 x 44 cm
Signatura: sign. PD J K 60, na rubu Jíří Kolář 60
kombinovaná technika, lepenka
16,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kvaš, písek, lepenka
55,5 x 84 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1950
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 60
1954
olej, lepenka
32 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 54
kombinovaná technika, koláž, tuš, kvaš, karton, plá
64 x 45 cm
Signatura: sign. LD Serpan, na rubu Serpan / 1975
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 67
olej, plátno
41,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 70
malba tuší
86 x 61 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1979, na rubu Grygar 7/8 2015
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kresba tužkou, karton
62 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Jasan Zoubek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž, tempera, textil
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD F Gross 70
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
vrstvená koláž, kresba fixem
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD V. J. 82
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, tužka, pastel, fix
30 x 21 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, tuš, lavírovaná tuš, papír na plátně
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD J. Sima 57
litografie, pastel, zkušební tisk
17,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Boštík 77
pastel, tužka
15,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
tužka, provázek, karton
34,5 x 35 cm
Signatura: sign. UD Jan Kotík 1977
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
70. léta 20. s
olej, plátno
24 x 24 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kresba na plátně, asambláž, akryl, překližka
300 x 74 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl Marz 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tempera, vrypy, karton
207 x 108 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík, na rubu Kotík
frotáž, proškrabávaná kresba, karbonový papír
84 x 132 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 90
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |