Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. LD M. Holý 34
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1916
olej, karton kašírovaný na lepence
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1916.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD V. V. Novák 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, lepenka
31,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD P. K.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 34
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
80 x 95 cm
Signatura: sign. LN A. K. Horák
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1916
malba tuší, karton
37 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Špála 16
olej, lepenka
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
43,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 55
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, tuš
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček
1933/1943/1943
akvarel, pastel / litografie / pastel
13 x 10/12,5 x 18/7 x 6,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 33, PD F. Gross 43, PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
17,5 x 22 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš
23 x 16 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1954
31,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, tuš
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 46
akvarel, karton
15 x 30 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
17 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 57
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tužka, pastel, papír
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1964/1990
originální fotografie 3/5
Signatura: sign. na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tužkou, karton
24 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal 42
akvarel, běloba, lepenka
26,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
51,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD monogram AH 23
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 31
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1922
akvarel, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 22
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
21 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram AH 37
29,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 34
kombinovaná technika, akvarel, tuš, běloba
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 43
kombinovaná technika, akvarel, pastel
28 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 32
olej, lepenka
37 x 43 cm
Signatura: neznačeno
50. léta 20. s
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 5? (rok pod paspartou)
olej, plátno
46 x 45 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 61
kombinovaná technika, kvaš, tempera, karton
43 x 59 cm
Signatura: sign. PD Hlinomaz 65
60. léta 20. s
olejová tempera, lepenka
39 x 46 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Hlinomaz.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, kvaš, tuš, plátno
105 x 80 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |