Aukce mistrovských děl 19. - 21. století.
60. léta 20. s
olej, sololit
36 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
70. léta 20. s
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ranný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
47 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
dřevěná deska, asambláž, provázek, plexi box
83 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 70
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
kresba tuší, tužka, pastel, karton
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1973, Grygar 7/8 2015
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
proškrabávaná kresba, speciální dvouvrstvý papír
275 x 85 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 86
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
2012
barevný dřevoryt 14/55
15,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. UD Hirst
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
120 x 85 cm
Signatura: sign. PD E. Š. 1973
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
35 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD nečiteně
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
60. léta 19. s
olej, dřevo
23 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogramem AP
olej, plátno
65 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD Eugen Jettel
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Rud. Quittner
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 131 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1899
kresba, uhel, karton
47,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Preisler 99
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Král 33
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
83 x 148 cm
Signatura: sign. PD Hála J. 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD Boettinger 30
olej, lepenka
29,5 x 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1902
olej, malířská lepenka
36 x 28 cm
Signatura: sign. LD T. F. Š. 902.
olej, plátno
46 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
32 x 34 cm
Signatura: sign. LD O Blažíček, na rubu Oldřich Blažíček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
67 x 90 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
olej, malířská lepenka
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Blažíček, na rubu pod dedikací O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
48,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
48 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
76 x 108 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, lepenka
40 x 51 cm
Signatura: sign. PD Frant. Kaván
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 53 / 40 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 35, na rubu Aug. Mervart
olej, lepenka
35 x 51 cm
Signatura: sign. LD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
46 x 56,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Boř. Žufan
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |