1965 - 1966
enkaustika, plátno
28,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 65 - 66, na rubu na blindrámu Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
32,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J.V.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
29 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1975
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
30 x 22,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 84
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: sign. na plintě Milkov 97
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1978 - 1988
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. PD Smetana 78-88
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
1977 - 1980
asambláž, kresba uhlem, plexi box
96 x 70 cm
Signatura: sign. PD jan kotík 77 - 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, pastel
40 x 52 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 96
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
kombinovaná technika, tempera, olej, karton, plátno
73 x 108,5 cm
Signatura: sign. Načeradský 89
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
barevné pigmenty, čínský hedvábný papír
68,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 97
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
87 x 43 cm
Signatura: sign. UD J Válová 85
100,5 x 70 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 91
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2003
olej, akryl, sololit
70 x 99 cm
Signatura: sign. LD B Kopecký 2003
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, tiskařská barva, papír, plátno
44 x 218 cm
Signatura: sign. PD monogram K 778
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, lepenka
48,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Novosad, na rubu Novosad 71, Hamburk
Vyvolávací cena: | 15 500 Kč |
akryl, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad 71
1963 - 2009
serigarie, karton, autorský tisk 1/3
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, UD 1963 - 2009
1963 - 2009
serigrafie, karton, autorský tisk 1/3
60 x 60 cm
olej, plátno
25 x 25 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevná serigrafie 10/50
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie 34/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
1. pol. 80. le
tepelně formovaný plast, barva, akrylová kazeta 69/
34 x 34 x 4 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná serigrafie 39/50
47,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Lohse
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevná serigrafie XG/GG
59 x 59 cm
Signatura: sign. PD Bill 85
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná litografie 6/50
88 x 62 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1979
opticko-kinetická asambláž, karton, plast, agamogra
36 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
akryl, překližka
58,5 x 38,5 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, akryl, křídy, lepenka
43 x 37 cm
Signatura: sign. PD J. K. 84
2012
kombinovaná technika, olej, akryl, laky, plátno
130 x 105 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2012
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2012
130 x 105 cm
barevné pastelky, tužka, tuš
19 x 25,5 cm
Signatura: sign. Mucha
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |