olej, lepenka
50 x 39 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 79
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD P.F. 1996 V. Komárek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, kvaš, malířská lepenka
20 x 13,3 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1960
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
101 x 72 cm
Signatura: sign. PD J Vohrabal 60
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kubíček 56
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, podtisk, karton
82,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Ladislav Sutnar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
litografie
12,5 x 8,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 65
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, olejová tempera, lepenka
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Fuka 53, na rubu 1953 Fuka Vladimír
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
suchá jehla, papír - starý protokol
29,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1984
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
3 x olověná plastika, zlacení
45 / 44 / 41,5 cm
Signatura: 3 x značeno dole na plintě razidlem O Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
50 x 35 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram J.V., na rubu Josef Vyleťal 1974
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba barevnými tušemi, karton
43 x 31 cm
Signatura: sign. PU Karel Nepraš 1973
52 x 34 cm
Signatura: sign. LD Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
28 x 41 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Karel Nepraš 1973
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1973
1972 - 1973
41 x 28 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Karel Nepraš, 1972-3
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olejová tempera, vrypy, karton
46,5 x 60,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Valter 65
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 73
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD JK 91, na rubu Jiří Kolář 93
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
30 x 20 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 91
kresba tužkou, pastelky, karton
95 x 118 cm (výřez)
Signatura: sign. PD M. Ressel 1974
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 95, na rubu na blindrámu M. Rittstein
sádrový reliéf, autorská deska
17 x 23 / 47,5 x 47,5
Signatura: sign. na rubu Hugo Demartini 1956
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, fix, karton
43,5 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD VJ 66
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba, malba, sprej, kov
53 x 72 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96
olej, plátno
33 x 23,5 cm
Signatura: sign. LN Janeček 1968, na rubu Ota Janeček
koláž, asambláž, textil, karton, dřevěná deska
55 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. N. 61, na rubu P. N. 61
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1951
olej, sololit
35 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 51
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
aktivní grafika
18,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 1960
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
strukturální grafika
14 x 17,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, karton
32 x 32 cm
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 63
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kresba uhlem, karton, sololit
113 x 56 cm
Signatura: sign. PD Fára 67
uhel, pastel, karton
60 x 42 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika
barevná litografie, autorský tisk
49 x 39 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 92
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, sololit
48 x 59,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu Matal - 64