tuš, karton, lepenka
87,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1965
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
asambláž, dřevo
85 x 64 cm
Signatura: sign. UD Fára 77
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
asambláž, dřevo
85 x 64 cm
Signatura: sign. PD Fára 75
olej, plátno
60 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
1969 - 70
kovová plastika, litina, převodové řetězy
výška 42 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
69 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 79
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
sádra, železo
55 x 55 x 54 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
chromový plech, organické sklo
26 x 50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu H. Demartini
akryl, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1999 - 2000
tvarované zrcadlo, speciální červená barva
Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
protrhávaný karton, kresba černým pigmentem
106 x 154 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 99
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš 67
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
koláž, deska, plexibox
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 84
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
33 x 45 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
ocel, osinkocement, fáče
v. 90 cm
Signatura: zespodu na štítku pavouk 1992 Věra Janoušková
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, akryl, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
45 x 61 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
17. stol.
olej, plátno
89 x 85 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
18. století
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
50 x 82 cm
Signatura: sign. LD A Chwala
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
38 x 87 cm
Signatura: sign. LD Beneš Knüpfer Roma
kolem 1900
olej, plátno
180 x 130 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1897
barevná litografie
109 x 83 cm
Signatura: sign. v desce PD Hofbauer
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1909
barevný lept, č. 4
30 x 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon 09, UD monogram s datací 1909 v tisku, LD autorské razítko
olej, tempera, lepenka
49 x 39 cm (výřez)
Signatura: sign. LN Josef Hegenbarth
uhel, pastel, karton
45,5 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, malířská lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD Multrus
olej, lepenka
81 x 53 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1925.
plastika, pálená hlína, kolorováno
výška 38 cm
Signatura: sign. zprava 1931 / J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Josef Zamazal, PD 1939
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, lepenka
65,5 x 44 cm
Signatura: sign. PU ABílek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Jan Dědina
1907
kvaš, pastel, barevné křídy, lepenka
43,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller 1907,