froasáž - tužka, lavírovaná tuš, upravený papír
50,5 x 39 cm
Signatura: sign. UD monogram 16.8.90
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1970 až 1972
olej, plátno
110 x 66,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: sign. zespodu K 75
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, plátno
57 x 35,5 cm
Signatura: sign. UD J. Kotík
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, sololit
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD K 98, na rubu 1998 K
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tuš, pastel, karton
99 x 69 cm
Signatura: sign. UD M. K. 93
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2003
akryl, papír na plátně
86 x 131 cm
Signatura: sign. na rubu na na plátně na blindrámu Petr Pastrňák 2003
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2003
akryl, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu na rámu Josef Žáček 2003
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
pastelový pigment, frotáž
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
soubor 4 ks grafických listů 13/100
23,5 x 23,5 / 53 x 38 cm
Signatura: sign. PD Boštík 93, PD Milan Grygar 1993, PD K. Malich 93, PD Sýkora 93
počátek 80. le
pastel, tužka, ruční papír
35 x 35 cm
Signatura: sign. UD Boštík
kombinovaná technika, asambláž, tuš, karton
51 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1986
21 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tužkou, perforace, karton
26,5 x 21 cm
Signatura: sign. D Adriena Šimotová 85
kresba tužkou, pastel, karton
22,5 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1984. X
mosaz, dřevo, multipl 5/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na štítku K. Malich
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná serigrafie 52/100
59 x 43 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 9/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční papír 4/15
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD R. Valenta 90
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
barevná serigrafie, ruční papír, autorský tisk
76 x 56 cm
Signatura: sign. PD Urbásek 75
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akryl, pastel, karton
56 x 56 cm
Signatura: sign. PD Novosad 74
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
serigrafie 22/35
58 x 41,5 cm
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1979
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevná serigrafie 21/50
58 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Kubíček 1979
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1991 - 1992
akryl, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tempera, tvrdý podklad
70 x 97 cm
Signatura: sign. D. Chatrný 87, D. Chatrný 87 na rubu
agamograph - Opticko-kinetická asambláž, karton, pl
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
agamograph, opticko-kinetická asambláž, karton, pla
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD Agam
multiple 93/180, PVC deska
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Lohse