olej, plátno
132 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 82
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67, J. Jíra na rubu
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
30 x 25 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 98, na rubu J. Jíra 98
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
25 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 88, J. Jíra 88 na rubu
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
pastel, papír
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie
54 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept, akvarel, autorský tisk
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, UN ZJ v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
1952
pastel, barevné křídy, karton na lepence
22 x 29 cm
Signatura: sign. PD na lepence Jan Kubíček 1952
enkaustika, plátno, překližka
44 x 34 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
kvaš, pastel, barevné křídy, ruční papír
39 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
56 x 63 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 79
barevná litografie 21/50
31 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1967
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
suchá jehla 3/5
9,7 x 15,7 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kresba tuší, karton
11,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 83, LD 10. 1.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tuší, karton
10 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 81
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tuší, karton
11,5 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 82, LD 23. 2.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
14 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 87, LD 13. 1.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
15 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1987
olej, dřevěná deska
50 x 35 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
34 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, PD monogram JV
34 x 23 cm (výřez)
30 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD J. Vyleťal 1973, monogram JV
roláž
12,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD JK 76, na rubu J. K. 99
barevná litografie
47 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
barevná litografie
62 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1966
aktivní grafika 2/10
9,2 x 14,7 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1958
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
magnetická grafika, unikátní otisk
14,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
14,5 x 21 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960
olej, sololit
39,5 x 49 cm
Signatura: sign. PD F Gross 65, na rubu F. Gross 1965
1969 - 1970
olej, plátno
22 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
35,5 x 28 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD Valter 67
asambláž, lité laky, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1991