olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD B. Vohánková
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 36 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1928
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1940
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD M Benka
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 940
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
48 x 67 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1940
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
57 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. N.
1910
36,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Špála N. Kanizsa 1910
uhel, rudka, barevné křídy, kvaš, karton
45 x 37 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz 1928
kresba tužkou, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
62,5 x 44 cm
Signatura: sign. PD monogram AP 35
kombinovaná technika, tuš, lavírovaná tuš, akvarel
37 x 48 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba tuší, běloba, papír
30 x 20 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
19 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jos. Lada
27 x 19,8 cm
Signatura: sign. UD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
lept 195/300
39 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 947, Š v tisku
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem r. 1925
linoryt, akvarel
16 x 10 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V Špála
kresba uhlem, karton
37 x 31 cm
Signatura: sign. PD W, pozůstalostní razítko č. 88
olej, překližka
20 x 24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Slavíček Jan
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Hliněnský R. 43, na rubu Hliněnský Robert
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, překližka
33 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD P. K.
akvarel, tuš, karton
14 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, karton
24 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
1914
kresba tužkou, karton
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD O. N 1./X. 1914
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
30,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD J. K. 43, na rubu Jan Kotík 1943
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 41 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, tempera, pastel, karton
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD 1961 Jan Bauch
olej, plátno
32 x 43 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, sololit
60 x 80 cm
Signatura: sign. UD V. Komárek 67