akvarel, tuš, běloba
26 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
19 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
37 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
48,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tuš, kvaš, karton
48,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kvaš, tuš, lak, lepenka
49,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kresba tuší, běloba
44 x 28 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Saudek
kvaš, tuš, karton
38,5 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Saudek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kvaš, tuš, lak, plátno
62 x 50 cm
Signatura: sign. LD Saudek
kvaš, tuš, lepenka
52,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD Saudek
kvaš, tuš, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
kvaš, tuš, běloba, plátno
121 x 101 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
Signatura: sign. LD Breydel
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1897
olej, dřevěná deska
23 x 17,5 cm
Signatura: sign. PN G. del Torre / Venecia 1897
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1880 - 1884
bronzová plastika, mramorový podstavec
v. 53,5 cm ( +6 cm mramor)
Signatura: sign. na plintě J. V. Myslbek
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
po roce 1905
olej, plátno
46 x 36,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
20 x 25 cm
kvaš, papír
Signatura: neznačeno
před r. 1900
olej, plátno, lepenka
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, dřevěná deska
26 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Nechleba 1943
kol. r. 1920
olej, plátno
71 x 53 cm
Signatura: sign. LD Josef Loukota
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevné křídy, lepenka
60 x 88 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1913
barevný dřevoryt č. 116
20,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal, LD JVáchal.13. v tisku
43,8 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
66 x 82 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, T. F. Šimon, 1940 na rubu
olej, lepenka
38 x 33 cm
Signatura: sign. PD O Blažíček 1920
olej, překližka
37 x 52 cm
Signatura: sign. PD K Langer 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
57 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda
olej, malířská lepenka
45 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
olej, lepenka
50 x 66 cm
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
50,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1922
olej, lepenka
39,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |