papírový reliéf, tempera, plexibox
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
chiasmáž, dřevo, lepenka, papír
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD J K 80, na rubu Jiří Kolář 81 P.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
70. léta 20. s
plastika, litina, drát, tkanina, lak
v. 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
85 x 121 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 68
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2002
vrstvený papír, frotáž, proškrabávaná kresba, perf
36 x 32 cm
Signatura: sign. PD A Šimotová 2002
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
koláž, asambláž, filc, perforace, lepenka
66 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
109 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia
objekt, bambus, černé lepidlo, uvnitř červená
42 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akryl, plátno, kombinonvaná technika
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu G. Zappettini 1974
autorská fotografie
23,9 x 17,8 cm
Signatura: sign. na rubu Irena Blühová, 1932, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
autorská fotografie
23,9 x 17,8 cm
fotografie, autorská dobová zvětšenina (vintage pri
23,6 x 28,3 cm
Signatura: značeno na rubu Skopec 1. máj 1934
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
17 x 11,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto: J Lehovec
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
21,1 x 17,3 (23,8 x 18) cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
fatografie, autorská dobová zvětšenina (vintage pri
21,3 x 28,6 cm
Signatura: sign. na rubu Alexandr Paul 1933, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
21,8 x 15,8 cm
Signatura: sign. na rubu foto J. Lehovec Praha.
22,5 x 17,5 cm
Signatura: značeno na rubu na štítku razítkem foto J. Chaloupka, Praha
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
11,8 x 16,8 / 12,8 x 17,8 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto: A. Hackenschmied
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Signatura: sign. na rubu Foto J. Lehovec Praha
22,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. na rubu J. Leh., autorské razítko
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
28,3 x 23,1 cm
Signatura: značeno na rubu Poličanský
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
32 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Lauschmann
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
12,9 x 17 cm
36,6 x 23,2 cm
Signatura: značeno na rubu K Poličanský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
35,6 x 28,6 cm
Signatura: na rubu Karel Gall
39,2 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
35,9 x 28 cm
39,9 x 29,8 cm
Signatura: značeno na rubu P. Koblic 1930
28,5 x 38,9 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Gall
37,3 x 29,3 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Lukas
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
tuš, akvarel, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek