1991/1992
olej, akryl, plátno
45 x 45 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kvaš, lepenka
48 x 48 cm
Signatura: na rubu Novosad 71
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná serigrafie 41/50
65 x 60 cm
Signatura: UD Vasarely
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná serigrafie 43/200
54 x 54 cm
Signatura: PD Loewensberg 73
barevná serigrafie 43/200
54 x 54 cm
Signatura: PD Loewensberg 73
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
asambláž, karton, dřevo
50 x 50 x 4 cm
Signatura: na rubu na štítku Wilding 69
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
agamograph - opticko-kinetická asambláž, karton
32 x 32 cm
Signatura: PD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
koláž, akryl, karton
50,5 x 63 cm
Signatura: PD Jan Kotík 68
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevná serigrafie 16/50
60 x 60 cm
Signatura: PD Haijo Hangen 1971
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, zkušební tisk
59 x 59 cm
Signatura: PD Lenk 69
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, autorský tisk 33/40
50 x 50 cm
Signatura: PD Böhm 71
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
mezi 1968 - 1973
opticko-kinetický objekt, plast, kov
47 x 47 x 8 cm
Signatura: na rubu COSTALONGA, F. Costalonga
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba tuší, akvarel, běloba
22 x 15 / 40 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 5 900 000 Kč |
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota