olej, tempera, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, textil, dřevěná deska
71 x 50 cm
Signatura: sign. PD istler 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
lité emailové laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, kombinovaná technika
40 x 48 x 11 cm
Signatura: sign. nezjištěna
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71 Hamburg
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
80.-90. léta 2
akryl, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jo Niemeyer
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
80.-90. léta 2
akryl, plátno
80 x 80 cm
agamograph, opticko-kinetická asambláž, karton
38 x 35,5 cm
Signatura: sign. UD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
chromovaná ocel, akrylát 7/25
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu 7/25 Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
agamograph - opticko-kinetická asambláž, karton
38 x 35,5 cm
Signatura: sign. POD Agam
akryl, sololit
60,5 x70 cm
Signatura: sign. PD Zangs
2010
asambláž, kov, dřevo
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Bernard Aubertin
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, kovová fólie, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD V Bonato 70
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
mezi roky 1968
opticko-kinetickýobjekt, plast, kov
67 x 67 x 5 cm
Signatura: sign. na rubu COSTA/LONGA, F. Costalonga
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
mezi roky 1968
67 x 67 x 5 cm
opticko-kinetický objekt, asambláž, akryl, karton
50 x 50 x 6,5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wilding
50 x 50 x 4,5 cm
1963 - 2009
serigrafie 1/3, autorský tisk
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, UD 1963 - 2009
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1963 - 2009
serigrafie 1/3, autorský tisk
50 x 50 cm
plátno, vrstvený pauzovací papír, dřevo
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba perem, karton Fabriani
44 x 31 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 71
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
90. léta 20. s
koláž, barevný karton
75 x 105 cm
Signatura: sign. UD Piero Dorazio
2003
barevná serigrafie
65 x 65 cm
Signatura: sign. LD VIII/XXX Sýkora 2003
2012
variabil, dřevo, akryl
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu V. Hulík 2012
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
lavírovaná tuš, uhel
56,5 x 85 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
tempera na sádře
49,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes 1953
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olejová tempera, vrypy, karton na lepence
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jiří JOHN
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. LD J Gassler
koláž, froasáž
49 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. DU Fára IX/82
olej, textil, dřevo, vrypy, asambláž, plátno
86 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík XI. 1968
lept ze tří desek, LD 47/50
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
lept ze tří desek, LD 30/50
39,5 x 29,5 cm
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
29,3 x 21,6 cm
Signatura: na rubu grafického listu Adriena Šimotová, razítko Jiří John Nachlass
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
23,1 x 27 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |