olej, sololit
71 x 71 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tapiserie, bavlna, vlna
225 x 150 cm
Signatura: sign. LD L + A. KYBAL
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
sádrová plaketa
39 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Zívr
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
pálená hlína, barva
v. 43 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě Zívr 1971
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
pálená hlína
v. 21 cm
Signatura: sign. vzadu dole Zívr 1960
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
pálená hlína, barvy, glazura
v. 26 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolážovaný objekt 50/125
výška 19,5 cm
Signatura: sign. vespodu tácku J. Kolář 64
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
24,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie
17,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. UD V. Komárek 94
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 1993
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
63,5 x 79,5 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73
lept, suchá jehla
39 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD A Brunovský 1990
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
1960 / 1961
enkaustika, plátno na sololitu
76 x 57 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 60-61
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
olej, plátno
76 x 101 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 60
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
2002
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 02, na rubu J. Jíra 02
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
21 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ouhel
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2000
olej, plátno
55 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Róna 00 XII.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2006 / 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06-7
2006 / 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
koláž
14,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář
litografie
27 x 21 cm
Signatura: sign. UD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
litografie
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
lept 4/15
50 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 67
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
pigment, pauzovací papír
41 x 30 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
lept, perforovaný plech 4/10, autorský tisk
53,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1983
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
61 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Válová 91
magnetická grafika
21 x 29 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1969
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
strukturální grafika
25,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965 - 2
58 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 56/II.
akryl, plátno
53,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 86
80. léta 20. s
akryl, překližka
51 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
olej, plátno
75 x 79 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |