chiasmáž, karton
97 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 70
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1968 / 2000
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm (na koso)
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
reliéf, asambláž, kov, dřevo, disperzní barvy
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Bernard Aubertin 1969
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
116 x 104 cm
Signatura: sign. na rubu Vasarely
Vyvolávací cena: | 1 550 000 Kč |
acryl, plátno
55,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akryl, plátno
60 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1984, i na blindrámu
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
1991 / 1992
akryl, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92
akryl, plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu 1990 Le Parc
olej, plátno
190 x 140 cm
Signatura: sign. PD VII. 88 Róna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
2004-5
akryl, plátno
145 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 04-5
kvaš, tuš, karton
32 x 48 cm
Signatura: sign. LD A. Liebscher
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1852
olej, plátno
67 x 100 cm
Signatura: sign. LD F. Wachsmann München 1852
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
47 x 35 cm
Signatura: sign. PD Leon Fortunski
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
bronzová plastika, mramorový podstavec
v. 27 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Suchý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
63 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD V. Jaroněk v tisku
olej, malířská lepenka
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Věšín
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
59 x 75 cm
Signatura: sign. PD Mousson.
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
42 x 65,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LN monogram JU
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
barevné křídy, karton
66,5 x 52 cm
Signatura: sign. PN Karel Špillar
olej, plátno
79 x 63 cm
Signatura: sign. PD FXNaske 1940
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
olej, plátno
74 x 63 cm
Signatura: sign. PN P. Paede
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 41, Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, malířská lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 30 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, dřevěná deska
43 x 60 cm
Signatura: sign. LD Aug. Satra
olej, lepenka
69 x 88 cm
Signatura: sign. LD Vladimír Dubský
olej, lepenka
51,5 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
olejová tempera, karton
34 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
33,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD jambor 1941
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván, Pod Přivýšinou na Březince
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signatura: sign. LD LKuba
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba