reliéfní malba, ruční papír
55 x 42,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 91
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
reliéf, sololit
30 x 26 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Kratina 64
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, reliéfní tisk 11/20a
71 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, karton
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 69
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1973/95
dřevo, tmel, sádra, provázek
73,5 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 1973/95
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
77 x 53,5 cm
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1967 26/35
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2005
akvarel, ruční papír
65 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Kolíbal 2005
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
serigrafie 99/110
49,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Piene 71, LD 99/110
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, asambláž, akryl, karton,
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Wilding na autorském štítku
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
47,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71
49 x 44 cm
Signatura: sign. UD Boštík 96
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
agamograph - opticko-kinetická asambláž, plast
34,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD Agam s dedikací
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
agamograph - opticko-kinetická asambláž z kartonu
32,5 x 36,5 cm
olej, plátno
90,5 x 65 cm
Signatura: PD V. Komárek 99
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
pastel, tužka, papír
13,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |