1934-35
bronzová plastika 3/6
v. 45 cm
Signatura: sign. na plintě E. Filla 3/6
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, vrypy, karton
55 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
20 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
57 x 39 cm
Signatura: sign. PD Villi Nowak, na rubu Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, kvaš
21 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 41
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
19,5 x 26,5 cm (výřez
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, pastel
22,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, kvaš
16,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
kresba tuší, akvarel
19,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1927 - 1929
akvarel, papír-japan
48 x 33 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Janeček 9. IV. 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
66 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 58
kresba tuší, lavírovaná kvaš
45 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 38.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
29 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý (dále nečitelné)
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2 x akvarel, tuš, karton
2 ks 20 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: sign. oba PD Kamil Lhoták 56
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
24,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba uhlem
31,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Reynek
suchá jehla s monotypem, hedvábný papír
11 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
olej, plátno
62 x 52 cm
Signatura: sign. LN Fremund 56
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1959
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 58
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD K. Valter 46
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. PD Pešicová 88
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
originální fotografie
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Sever
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie
35 x 27,5 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
40,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Miloš Koreček 1974
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
barevná litografie, autorský tisk
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 58. s dedikací
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
92 x 74 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1958
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1976
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
36,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Ota Janeček
tempera, olej, lepenka
19,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 1958
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
39 x 52 cm
Signatura: sign. PU Liesler 80
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
49 x 39 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
olej, sololit
112 x 102 cm
Signatura: sign. PD Liesler 71
60. léta 20.st
58,5 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Jíra, LD J. Jíra
tempera, akvarel, kvaš, tuš
47 x 61,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Jíra 74. II.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |