olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
strukturální grafika
48,5 x 34 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, vrypy, písky, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
122 x 63 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
100 x 145 cm
Signatura: sign. PD Fremund, LD VIII. 61
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
akryl, plátno
135 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
96 x 136 cm
Signatura: sign. LD Smetana 71
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
variabilní objekt, dřevo, barva
92,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kratina
olej, plátno
62 x 62 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
2010
objekt z kovu, plastu a skla v dřevěném pouzdře
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, olej, plátno
135 x 135 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 87
35 x 18 cm
Signatura: sign. LD L. Marold
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
3. čtvrtina 19
olej, plátno
69 x 97 cm
Signatura: sign. PD L. Hermann
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, karton
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD Nowopatský
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
1909
komb. technika (lept, měkký kryt, suchá jehla, akva
37 x 54 cm
Signatura: sign. PD Kathe Kollwitz, LD 32/50
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
19,5 x 15 cm
Signatura: sign. LU Foujita
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
soubor 11 ks dřevořezů
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1906
pastel, lepenka
45,5 x 52 cm
Signatura: sign. LD Ferdinand Engelmuller 1906
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1913
29,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1913
1902
olej, lepenka
49 x 64 cm
Signatura: sign. PD Otto Bubeníček Pod Čerchovem 1902
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 42 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
30 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1905-10
olej, malířská lepenka
37 x 43 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1909
barevný lept s akvatintou
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon 09, UD monogram 1909 v desce, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1910
barevný pastel, karton
34 x 44 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram 1910
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
59 x 74 cm
Signatura: sign. PD monogramem MK, narubu Molnár K
1907
olej, karton
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1924
olej, plátno
130 x 95 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
74 x 96 cm
Signatura: sign. PD P. Matýsek
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
olej, lepenka
50 x 60 cm
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. PN Ságner 43
bronzová plastika 4/6
v. 11 cm
Signatura: sign. na plintě G
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |