kolážovaný objekt
v. 13,5 cm
Signatura: sign. D JK 74
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
enkaustika, překližka s řídkou textilií
24 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 87
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
80 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
9,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Z. 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
41 x 60 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Souček 79
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 69
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 79
kombinovaná technika, lept, mater. tisk 2/10
9 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1958
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
23 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jiří Balcar (datace nečitelná)
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, dřevo
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, olej, lepenka
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD K 60
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 1965
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, překližka
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 73. VIII.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, písky, textil, plátno
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD Málek 1962, na rubu Málek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Smetana 70, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
75 x 53 cm
Signatura: sign. DU F. Gross 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
35 x 70 cm
Signatura: sign. LD Matal 85
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1970 - 73
olej, plátno
78 x 57 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1970 - 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
90,5 x 54 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 66
monotyp, karton
25 x 22 cm
Signatura: sign. PD Istler 79
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
olej, plátno
48 x 63 cm
Signatura: sign. LD Serpan
nanášená broušená sádra, vosková patina
v. 52 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
olej, plátno
55 x 74 cm
Signatura: sign. PD B. Kopecký 1962
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
197 x 90 cm
Signatura: sign. LD na plátně ohnutém na blindrámu 1978 - Filko
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD 89. Valter
akryl, karton, překližka
106 x 75 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
barevná litografie
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 968
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
fotografie interpretovaná ohněm, perforace, plech
29 x 39 x 9,5 cm
Signatura: sign. UD monogramem K
2010 - 2012
olej, plátno
200 x 140 cm
Signatura: sign. PD Bukovský 2010 - 12, Ivan Bukovský na rubu
2003
kombinovaná technika, plátno
120 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Josef Žáček 2003
1991 - 1992
olej, písek, sololit
46 x 35 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 91-2
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1985 - 1986
62 x 45 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 85 - 6
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
68,5 x 88 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Róna 89
reliéfní malba na ručním papíře
60 x 35 cm
Signatura: sign. NU F Kyncl 90
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
koláž, karton
104 x 75 cm
Signatura: sign. PD Piero Dorazio 1991, LD N1