olej, plátno
41 x 35,5 cm
Signatura: sign. PN Istler 45
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
151 x 151 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 79
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
134 x 120 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 64, na rubu na blindrámu Načeradský
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
koláž
27,5 x 81 cm
Signatura: sign. PD JK 68, na rubu uprostřed Jiří Kolář 68, LN JK 68 Dětství chrámu
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
150 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fára 19/VII/57
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
asambláž, dřevo
133 x 79,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
88,5 x 115,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 65, na rubu J. Šíma 1965
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
olej, plátno
40 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 66, na rubu J. Šíma 66
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
tempera, olej, sololit
68 x 70 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
160 x 130 cm
Signatura: sign. LD Andre Nemes 1962
olej, plátno, asambláž
87 x 75,5 cm
Signatura: sign. DU Istler 66
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
140 x 95 cm
Signatura: sign. UD Jánuš Kubíček 1967
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
plastika, původní odlitek, hliník
35 x 35 x 10 cm
Signatura: sign. uvnitř plastiky Kolíbal 69/70
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
optický reliéf, asambláž elementů z kartonu
92 x 92 x 9 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
65,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1974
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
asambláž, grafit, uhel, papír
128 x 94 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 1987
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
kovový pozinkovaný variabilní objekt
v. 52,5 cm
Signatura: neznačeno
1922
barevná litografie
76 x 43,5 a 50 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD v kameni Mucha
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1. pol. 20. stol.
olej, plátno
35 x 64 cm
Signatura: sign. PD K. Weran
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1865
tužka, akvarel, karton
24 x 29 cm
Signatura: sign. PD H 30.1.1865
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
39 x 31 cm
Signatura: sign. PN E. Veith.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1897
patinovaná sádrová plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1906
linoryt s podtiskem
65,0 x 68,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, běloba
26 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Jar. Věšín
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1921
kresba uhlem, karton
53,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 21
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1903
akvarel, kvaš, karton
51 x 63 cm
Signatura: sign. LD B. Jaroněk 1903
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
1906
olej, plátno
117 x 137 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub 1906
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
45 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
olej, plátno
24 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Albín Lhota
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: sign. PD VRadimsky
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 49 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart. 44.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 45 cm
Signatura: sign. PD Petr Jaroš
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 32
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, plátno
51 x 101 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, malířská lepenka
51 x 71,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1927
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |