komb. technika, ruční papír
53 x 78,5 cm
Signatura: sign. na rubu Island projekt Magdalena Jetelová 93
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2009
olej, plátno
155 x 128 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2009 Kupka
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, cín, plátno
34 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu JK 57
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, sololit
54 x 68 cm
Signatura: PD V. Beneš 75
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |