olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Liesler 2001
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
monotyp, kvaš
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
monotyp, koláž, kolorováno kvaší a akvarelem
26,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1959
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD Piesen 57
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 2000
akryl, olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. LD Franta
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
60. léta 20. století
olověná plastika
v. 55 cm
Signatura: značeno LD razidlem M CH 1-5
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, dřevěná deska
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD 2001 Antonin Střížek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. grafická technika, akvarel
93 x 62 cm
Signatura: sign. DU Jiří Anderle 1978
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec Malíř a model 1986
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1980 - 1981
akryl, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 80-81
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
49 x 40 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 89
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, pastel
58 x 43 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 77
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
akryl, plátno
71 x 53,5 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 74
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, kvaš, pastel
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 97
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akryl, sololit
37 x 38,5
Signatura: sign. DU Načeradský 97
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD VaMen 98
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. LD SP 89
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 65
koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
46 x 24 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
koláž, textil - kombinace technik, rozepínací koláž
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 91 P.
koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 91
60. /70. léta 20. století
kolážovaný objekt
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
muchláž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 81
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
10,5 x 5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
18 x 25,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 1968
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
strukturální grafika
20,5 x 31 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1963
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olejové laky, dřevěná deska
40 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 74
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1965 - 1970
olej, sololit
22 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
60. léta 20. století
olej, sololit
51 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
60. léta 20. století
38 x 29 cm
Signatura: sign. PD F. Gross