31 x 21 cm
Signatura: sign. PD razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 676
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1952
komb. technika, kvaš, akvarel, uhel
32 x 39 cm
Signatura: sign. DU Tichý 52
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 46
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná litografie
52 x 21,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
17,8 x 9,3 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie 35/100
35 x 27 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie 273/300
39 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevné křídy, karton
23 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
3 x barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý 1965 v tisku
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel
43 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Svolinský
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 71 cm
Signatura: sign. PD Od Veltěže Emil Filla 1950
kvaš
16,5 x 26 / 17 x 27 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
19 x 23 cm
Signatura: sign. LD monogramem ZB
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tuš, akvarel, kvaš
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný pastel, akvarel, tuš
37 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tužka
19 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 59
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kolorovaný lept 3/10
36,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 62
1951
olej, plátno
53 x 62,5 cm
Signatura: sign. PU Liesler 51
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
50 x 81 cm
Signatura: sign. PD J. Kubíček 56
kresba tužkou, karton
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
24 x 33 cm
Signatura: sign. PN O. Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, malířská lepenka
28 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 53
olej, překližka
60 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Beneš V 71
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, sololit
22,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Beneš V. 77
enkaustika, plátno
74 x 82 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 69
olověná plastika, zlaceno
v. 55 cm
Signatura: značeno na podstavci razidlem O. Zoubek
38 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Klápště 88
olej, dřevěná deska
25 x 16 cm
Signatura: sign. NU Brunovský 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, sololit
34 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K. Oberthor 91
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 46 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 1999
olej, plátno
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 89
2004
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
30 x 19,5 cm
Signatura: sign. NU ABorn 2004
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2007
akvarel, pastel, karton
25 x 32 cm
Signatura: sign. PN ABorn 2007
olej, plstěný klobouk
r. 43 cm
Signatura: sign. PD na krempě ABorn 94
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolorovaný lept
39,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 92
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |