olej, sololit
27 x 32 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
37,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD HC G Braque, LD G. Braque v desce
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1935 - 1938
olej, malířská lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1944 - 1945
olej, plátno
65,5 x 95,5 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Foltýn B. 1944. 45
olej, plátno
23 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Matička
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 44
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1917
olej, lepenka
48 x 70 cm
Signatura: sign. PD 1917. E. Pittermann
olej, plátno
51 x 50
Signatura: sign. LN Černý Šich 35
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1945 - 1946
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Liesler
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1917
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Kars 17
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu P. Kotík 1934
1918
olej, lepenka
20 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD V Š 18
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
55 x 73,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1915
akvarel, tužka
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD V Špála 15
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
1912
malba tuší, karton
20 x 33 cm
Signatura: sign. PD V. Šp. 12
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
32,5 x 25 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kvaš
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tuš, akvarel
19,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 10 500 Kč |
15 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, plátno
62 x 56 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
53 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD K. Skála 1947
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tužkou, papír
27 x 20 cm
barevná litografie
63,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. v desce Kupka
barevná litografie
75,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. Picasso 7.4.39
kolem r. 1915
plech, mosaz
48,5 x 51,5 cm
Signatura: Čechy
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
1925 - 1926
kvaš
24 x 19 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
kvaš, papír
11 x 16 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1913
barevná mědirytina
15 x 34,5 cm
Signatura: sign. v desce PD Kupka, PD pozůstalostní razítko Kupka
kompletní soubor 26-ti dřevořezů na ručním papíru
20 x 15,5 - 9 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno, číslo souboru 42
1912 - 1913
bronzová plastika, pozdní lití
v. 47,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
46 x 65 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 26
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
v. 30 cm
Signatura: sign. dole Emil Filla
olej, písek, plátno
28 x 60 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 1 020 000 Kč |
olej, plátno
57 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, karton
64 x 49 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |