1915
olej, plátno
169 x 78 cm
Signatura: sign. PD Alois Kalvoda 1915
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
62 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1941
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1947
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55 x 71 cm
Signatura: sign. LD G Macoun.
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
1924
olej, karton
51 x 35 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
tempera, barevné křídy, karton
35,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1921
olej, lepenka
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Koníček 21
olej, malířská lepenka
41 x 49 cm
Signatura: sign. LD J. Štolovský
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kolem r. 1925
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, lepenka
43 x 52 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
olej, lepenka
21 x 31 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 3
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1942 - 1944
olej, plátno
38 x 60 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, malířská lepenka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 46
46 x 63 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1936
olej, dřevěná deska
13 x 15 cm
akvarel, karton
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD O. Marvánek Hrušová 1920
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. LD Kojan
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
37 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1944
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 48 cm
Signatura: sign. PD Bohdan Dvorský 41
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej. lepenka
46,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Kojan
1935 - 1940
olej, mal. lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 42
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 27
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
55 x 74 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
106 x 75 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1925
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, karton, sololit
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 43
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
45,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 30
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD Coubine