akryl, komb. technika, karton
79,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
asambláž, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1991
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
propalovaná koláž, kresba
63 x 45 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 77
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, vrypy, deska
67 x 96,5 cm
Signatura: sign. PD B. Kopecký 66
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
dřevořez, barevný autorský tisk 3/6
30 x 39,5 cm
Signatura: sign. DU Valter 74
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, sololit
71,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD SP 91
olej, plátno
85 x 81 cm
Signatura: sign. DU Valter 89
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
barevná serigrafie E.A., ruční papír
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 75
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná serigrafie
18,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
litografie 10/20
72,5 x 49 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1968
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1982/86
komb. technika, fotografie, kresba
62 x 56 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Sikora 1982/86
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akryl, plátno
97 x 97 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
40 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vl. Mirvald
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, akryl, sololit
120 x 102 cm
Signatura: sign. PD Kopecký 95
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1995 - 2006
olej, plátno
135 x 195 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1995 - 2006
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, komb. technika, plátno, sololit
180 x 71,5 cm
Signatura: sign. DU Kopecký 97
komb. technika, akryl, tuš, tempera, karton
72 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 93
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1989-90
48 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 89-90
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, prachovka
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Sopko 90
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. DU Jar. Vožniak
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, sololit
44 x 32 cm
Signatura: sign. LU Boris Jirků 95
2004
olej, deska
80 x 46 cm
Signatura: sign. LD Ivo Medek - Kopanický - 2004
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, plátno, dřevěná deska
100 x 33 cm
Signatura: sign. DU >/< 1992, na rubu >/< 1992
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
35 x 25 cm
Signatura: PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
25 x 35 cm
Signatura: PD Matal 77
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
pigment na ručním papíře
71 x 50 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 2005
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu a reliéf, papír
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1990
25,2 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1964
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2007
litá kresba, papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 07
80. léta
opuka
výška 35 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |