olej, plátno
46 x 59 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 48.
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
46 x 34 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 30.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kresba štětcem a tuší, papír
24,3 x 39,4 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tužkou, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
18 x 27 cm
Signatura: sign. DU OJ 21.II.45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
bronzová plastika
v. 42 cm
Signatura: sign. dole M 30
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
41 x 32 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 37, v desce EF 37
1913
barevná mědirytina
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD v desce Kupka, PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
32,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Molnár
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD foltýn
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1911
28,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
tuš, akvarel, stříkání, papír
14 x 22 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1928
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
tužka, pero, tuš, akvarel, bar. křídy, karton
30,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD FH, PD 16.XII.47
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
31 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Z. 44
olej, překližka
24 x 31 cm
Signatura: sign. LN Fr. Hudeček 45
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 75
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
27 x 38 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
25,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. DU Svolinský 1948
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1954
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, pastel, karton
31,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD fára 25.VII. 54
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, karton
42,5 x 82 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 58
olejová tempera, lepenka
6 x 21 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták Paris 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1952
olej, plátno
36 x 46 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1952
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1951
lavírované barevné tuše, karton
26 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 1951
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
90 x 65 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 86
olej, plátno
130 x 65 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná litografie 21/65
47 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 80
komb. technika, tempera, kvaš, pastel, karton
45 x 62 cm
Signatura: sign. LD Liesler 66
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 91
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba 78
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
53,5 x 65 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 62
akvarel, karton
31 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
43,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Kopecký
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bronzová plastika
v. 30 cm
Signatura: sign. na plintě J. Kavan 67
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, tempera, karton
37 x 24 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1976
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
komb. technika, karton
49 x 69 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 72
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
49 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Volf 79
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |