kombinovaná technika, papír
28 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 60
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 45 cm
Signatura: sign. PD Holý 44
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno, sololit
72 x 59 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
37 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Turek 49
malba tuší, běloba, papír
30 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
štětec, tuš, papír
31,3 x 21,2 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1920 - 1929
akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
litografie
29 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kresba tužkou, papír
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD K 15./II. 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
pastel, papír
21 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1927-29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
17 x 15 cm
Signatura: sign. LD E. Nevan
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tuš, tempera, karton
31 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, plátno
31,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kolem r. 1941
olej, plátno
81,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Pelc
olej, malířská lepenka
30 x 37 cm
Signatura: sign. PN P.K.
tuš, papír
18 x 25 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1926
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 42
kombinovaná technika, papír
31 x 40 cm
Signatura: sign. PD Vl. Hofman 1930
tužka, pastel, papír
12 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
pastel, kresba bělobou, karton
18,3 x 25,1 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1930, LD J. Z.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír s vodotiskem
53,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma květen 1925
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kresba perem a tuší, papír
58 x 37 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
19 x 17 cm
Signatura: sign. LD Toyen 34
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1921
akvarel, papír
28 x 35 cm
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
tužka, papír
20 x 13 cm
Signatura: sign. LD Tichý 39
33,2 x 26,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
1954
komb. technika, karton
21,5 x 14,5 cm (3krát)
Signatura: sign. vzadu Tichý 54
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
62,5 x 44 cm
Signatura: sign. PD monogram AP 35
1913
akvarel, papír
20,7 x 26,6 cm
Signatura: sign. PN Bílek 1913
cca 1914
lavírovaná kresba tuší, papír
25,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno, na rubu značeno razítkem z pozůstalosti Otty Gutfreunda, č. 39
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kolem r. 1912
tuš, papír
19,9 x 17,1 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Otto Gutfreunda č. 481
1912/13
tuš, papír
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
bronzová plastika
v. 37 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
bronzová plastika
v. 26 cm
Signatura: sign. dole Gutfreund 5/5