olej, plátno
131 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, lepenka
31 x 36 cm
Signatura: sign. nenalezena
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
97 x 129 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, plátno
71 x 140 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
66 x 66 cm
Signatura: sign. PD A. Piotrowski
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1918
akvarel, kvaš, karton
39,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD E. Amadeus Dier 1918
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Bianco 1949
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. LD Panletti 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. LN Moraes 1949
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, plátno
75 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD Lev 30
olej, lepenka
31,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 41
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
70 x 59 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
43,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LN Liesler 46
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, překližka, původní rám
38 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, plátno
71 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: sign. LD Kars 35
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
28 x 43 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 60,5 cm
Signatura: sign. PN E.S. 41
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček 1934
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Slavíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: sign. PN VH
olej, plátno
51x 66 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 35
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
cca 1940
olej, dřevo
40 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
olej, lepenka
48,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Antoš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
40. léta 20. s
komb. technika, kvaš, tuš, karton
46 x 29 cm
Signatura: značeno LD F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem r. 1939
46 x 29 cm
Signatura: značeno PD. F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 40
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 36
olej, plátno
44 x 52 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: sign. PD Fr. Bílek 1927