olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD Smetana
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
froasáž
30 x 41 cm
Signatura: sign. PD LN 23/8/86
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
plastika, železo, osinkocement
výška 118 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kresba, koláž
90 x 78 cm
Signatura: sign. PD V Janoušková 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD Jitka Válová
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
grafický list 11/20
37 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 1969
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
2007
email, sololit
21 x 56 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 07
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
98 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 92
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
plastika, dřevo, sádra
výška 212 cm
Signatura: sign. zespodu Cicvárek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, dřevotříska
80 x 100 cm
Signatura: sign. vzadu jaroslav vožniak 1996
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
plastika, polychromované dřevo, ovčí rouno, listí
v. 33 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, karton
30 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
grafit na kartonu
111 x 78 cm
Signatura: sign. DU P. N. 1972, Židle II
2003
komb. technika, olej, tempera, kvaš, tuš, tužka
65 x 75 x 6 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 03
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbasek 1973
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1968/2005
barevná serigrafie
61 x 44 cm
Signatura: sign. DU Jan Kubíček 1968/2005
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1968/2005
barevná serigrafie 24/34
44 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční tisk
59 x 43 cm
Signatura: sign. na rubu 93/100 Sýkora
razítková kresba
68 x 102 cm
Signatura: sign. PD Z. Ságlová 1989
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, karton
45 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu 3. III. 2001 Vladislav Mirvald
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
barevná serigrafie 7/100
20 x 20 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2006
67 x 100 cm
Signatura: sign. PD 43/70 Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
chromovaný plech, dřevo, laky
70 x 70 cm
Signatura: sign. vzadu Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
olej, plátno
105 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
90. léta 20. s
16,8 x 14,6 cm
Signatura: sign. DU Boštík
olej, sololit
115 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1998 - 2006
olej, akryl, mat, plátno
220 x 190,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1998 - 2006
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 87
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2000
komb. technika, karton
63 x 49 cm
Signatura: sign. DU V. Gebauer 2000
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
akryl, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2007
bronzová plastika
výška 23,5 cm
Signatura: sign. zespodu K 07
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1991 - 1992
olej, sololit
75 x 107 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 91-2
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 98
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Valter K 81
olej, plátno
116 x 105 cm
Signatura: sign. PD Remírek Valter K 93