olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
emailový lak, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
73 x 102 cm
Signatura: sign. LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, asfalt, karton
46 x 34 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, papír
20 x 29 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, olej, sololit
150 x 82 cm
Signatura: sign. na podstavci S. Kovařík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
18/8/1983
komb. technika, karton
55,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LN Veselý Aleš
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
1960 - 1961
olej, textil, plátno
82 x 61 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 60 - 61
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
29,5 x 45 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 79
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, sololit
49,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD F. Gross
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, sololit
35 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 77
olej, sololit
35 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 79.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
komb. technika, karton, sololit
38,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU istler 61
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, lepenka
36,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU istler 61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, překližka
68 x 49 cm
Signatura: sign. PD istler 59
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
54 x 81 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 62
komb. technika, koláž, olej, tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 88
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2000
olej, lepenka
33,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD MM. 10 S. Kovařík
olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
akryl, sololit
65,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD istler 70
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, malířská lepenka
90 x 67 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 67
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1981 - 1982
olejová tempera, plátno
140 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. DU fára XXII 85
komb. technika, počítačový papír, plátno
37,5 x 222 cm
Signatura: sign. PD K 78
mosaz, dřevo
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na etiketě K. Malich 18/25
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
dřevěný objekt, asambláž
85 x 65 cm
Signatura: sign. DU fára 77
asambláž úlomků žiletek
90 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1969
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
asambláž na fotografii
51 x 46 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1968
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
prostorová koláž
27 x 20 x 5 cm
Signatura: sign. PD JK 76
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
koláž, malba, dřevěná deska, ev. číslo koláže 1106
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 86 P.
1965 - 1966
komb. technika, barevný tisk z perforovaného plechu
78 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Kučerová 65 - 66
komb. technika, karton
74 x 51 cm
Signatura: sign. PU Partitura pohybu Milan Grygar 1969
komb. technika, mrazovka, karton
45 x 88 cm
Signatura: sign. PD Janošek VIII.71.
olej, koláž, karton
27,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes 1970