59 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík - 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1935 - 1940
olej, lepenka
38,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
olejová tempera, karton
72 x 91 cm
Signatura: sign. PD V. V. Modrý 48
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 28
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1913
barevná mědirytina, akvatinta
16 x 23,5 cm
Signatura: sign. v desce Kupka, pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
akvarel, karton
55 x 40 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 1936 Brno
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
21 x 33 cm
Signatura: sign. LD Molnár K
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1931 - 1932
olej, malířská lepenka
42,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PN Hudeček
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
cca 1949
olej, plátno
62 x 51 cm
Signatura: sign. DU jk
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 38
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
57 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
tužka, papír
26,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 42
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
lept H.C.
16 x 11,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 1928
1952
olej, plátno
58,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund, 52.
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
131 x 170 cm
Signatura: sign. PD Mertlík 44
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
60. léta 20. s
originální fotografie
52 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
60. léta 20. s
originální fotografie
58 x 49,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1962-65
4 x fotografie
13 x 9 cm
Signatura: signováno
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem r. 1944
36 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
22,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD B
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
komb. technika, akvarel, karton
22 x 20 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba pastelem, karton
37 x 28 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
olej, dřevo
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. LN Paderlík, PN 61
tuš, tempera, karton
30 x 34 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 28.11.1973
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
41 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD K Valter 58
olej, sololit
35 x 51 cm
Signatura: PD VBeneš 73
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olejová tempera, karton
56 x 78 cm
Signatura: sign. LD Malich 58.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olejová tempera, karton
57 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Malich 60
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 53 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě O. Zoubek
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1977
olej, plátno
90 x 65 cm
Signatura: nesignováno
olej, sololit
65 x 55 cm
Signatura: sign. LD Liesler 91
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Fišárek 71
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: sign. PD Rotrekl 69
olej, plátno
64 x 83 cm
Signatura: sign. LD Klápště
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |