olej, karton, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý. Sicilia.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, dřevo
47 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD K. Putz
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem r. 1924
kresba pastelem, karton
36 x 28 cm
Signatura: sign. PN Kars, LD Monte Carlo
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, karton
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, dřevěná deska
66 x 47 cm
Signatura: sign. LD Kars 33
Vyvolávací cena: | 225 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
28,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akvarel, karton
31,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD W. N.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. LU Liesler 45
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
28 x 20 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1942
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, papír
14,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 8. VI, bělobou J. Z.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevné křídy, pastel
30 x 48 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
41 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD K Jílek 48.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
plastika, bronzový odlitek, pozdější lití
výška 20 cm
Signatura: sign. dole Gutfreund
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
kresba uhlem, karton
45,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: sign. LD E. Stavinoha 43
cca 1935
olej, plátno
43 x 53 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 31
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD feigl
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD Kundera
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
92 x 65 cm
Signatura: sign. PD V Špála 28
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
olej, plátno
24 x 41 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 41
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 19 cm
Signatura: sign. LD V Špála Janský mlýn 1929
22,7 x 17 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, v tisku E. F.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
26,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 32.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
23,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 32
olej, plátno
60 x 78 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
15,5 x 35 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43.
malba tuší, akvarel, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: sign. DU František Tichý 43
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42
27 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
olej, plátno
45,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 35