kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Signatura: na rubu značeno Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
33 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
15,5 x 11,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 1 400 Kč |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signatura: značeno PD Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
24 x 17 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
33 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD V. Špála
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |