olej, dřevěná deska
54 x 30 cm
Signatura: sign. LD istler 91
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
asambláž, překližka
130 x 80 cm
Signatura: sign. DU fára VIII/69
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
37 x 32 cm
Signatura: sign. DU Boštík 192
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
12 x 10,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
olej, tužka, plátno
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD O. Kohout 988
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, sololit
33 x 47,5 cm
Signatura: sign. DU Vaca 83
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 26 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
1965-66
olej, plátno
70 x 82 cm
Signatura: sign. PU Jánuš Kubíček 65-66
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD Matal 80
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
fotografická gelláž
66 x 78 cm
Signatura: sign. PD M Macků, v tisku vytlačeno Michal Macků
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, karton, sololit
120 x 100 cm
Signatura: sign. LD Svoboda 69
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
105 x 85,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Merta
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
150 x 135 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 91
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
114 x 100 cm
Signatura: sign. PD Smetana
70. léta 20. století
komb. technika, karton
41,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD V Rožánek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2000
akryl, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. PD Mžyk 2000
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
41 x 57 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 91
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
42 x 35 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 79
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: sign. vzadu Palcr 59
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej na plátně
155,5 x 162 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
45 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD K. Svolinský 1946
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
litografie, asfalt 5/15
17,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
24,5 x 16 cm
Signatura: sign. na rubu razítko z pozůstalosti Bohuslava Rey
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
24,5 x 16,2 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1954
42 x 32 cm
Signatura: sign. LD Robert Piesen 54
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
30. léta 20. století
originální fotografie
29,2 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Sudek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
50. léta 20. století
olej, plátno
54 x 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LN R. Wiesner 59
1951
olej, plátno
26 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 51
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
kresba, akvarel, koláž, karton
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD A.H. 63
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, tempera, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
svařované smalty
60 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1982
1955-58
koláž z kreseb, laťovka
95,5 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková