komb. technika, akvarel, tuš, karton
20,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1923
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
73 x 98 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1928
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
po r. 1900
olej, karton
22 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, karton
40 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
27,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD Kaván věnuje
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
52 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
69 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
68 x 101 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 69 cm
Signatura: sign. LD feikl st.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 42 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart 20
olej, karton
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
1912
olej, karton
22,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD Pittermann 12
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
2. pol. 17. stol.
olej, plátno (rámováno v původním benátském řezbov
109 x 183 cm
Signatura: sign. nezjištěna (autor svá díla nesignoval)
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
cca 1910
olej, plátno
51 x 76,5 cm
Signatura: sign. LD H. James
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1909
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Král 1909
1. pol. 19. stol.
olej, dřevěná deska
26,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD nečitelně
olej, lepenka
29 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
63 x 79 cm
Signatura: sign. PD Hlavsa
olej, plátno
61 x 91 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
kresba uhlem, karton
100 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Em. Frinta I. 33
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Skála 40
olej, plátno
45 x 34 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton, sololit
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD A. Bílek 35
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1915
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda Tupesy 1915
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský
41,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD J Váchal, v desce J. Váchal -vlastní port
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1911
barevná litografie
69 x 42 cm
Signatura: sign. v kameni Mucha 1911
po r. 1903
52 x 62 cm
Signatura: sign. LD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
47,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |