olej, plátno
90 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vohrabal 68
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 36 cm
Signatura: sign. PD Bělocvetov 62
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, laky, tempera, karton
69 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD istler 58
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kresba, tužka, pero, karton
63 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Kolíbal 77
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, lepenka
76 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček 1970
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 1976
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
serigrafie 112/125
85 x 53 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 81
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olejová tempera, malířská lepenka
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. LN Tikal 63
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. DU j. Kotík 65
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
serigrafie 23/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akryl, sololit
34,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Kokolia 85
plastika, smaltovaný kov
v. 30 cm
Signatura: sign. dole V.J. 76
plastika, dřevo, drát, pryskyřice
v. 48 cm
Signatura: sign. dole K. Nepraš 83
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
malba tuší, karton
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2004
akryl, karton
45,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 2004
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
2004
akryl, tempera, karton
42 x 59,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 200 Kč |
80. léta 20. stol.
kresba uhlem, muchláž, čínský papír
131,5 x 67,5 cm
Signatura: sign. LD Schmidt
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
131,5 x 100 cm
Signatura: sign. LD Slavík 78, na rubu Slavík 78
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
odlitek, olovo
v. 40 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
monochromní froasáž, karton
38 x 47 cm
Signatura: sign. PD LN 81
akryl, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevný pastel, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. LD Chaba 84
olej, plátno
53 x 38 cm
Signatura: sign. PD Chaba
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, lepenka
42 x 66 cm
Signatura: sign. PU A Born 93
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
komb. technika, akvarel, uhel, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. LD Trnka 50
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 74 000 Kč |
akvarel, pastel, karton
35 x 24 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 80
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD J., na rubu F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 114 000 Kč |
91,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
91,5 x 62 cm
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 96
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 86
olej, plátno
55,5 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 78
tempera, lepenka
43 x 52 cm
Signatura: sign. LD Valter 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1965
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |