olej, plátno, lepenka
22,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
96 x 106 cm
Signatura: sign. na rubu Selbstportrait 1931 M. Kopf
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. j. kotík 1950
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 28 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie 410/500
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, sololit
80 x 63 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
32,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
62 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. Lev 28
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1904
olej, plátno, lepenka
46,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD F. Š. 1904
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1925
kolorovaný linoryt akvarelem
29 x 24 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1915
kresba uhlem, pastel, karton
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD VŠ 15
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, pastel, papír
33 x 41 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
60 x 65 cm
Signatura: sign. PN Trnka
kresba pastelem, karton
27 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan 1945
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1893 - 4
olej, lepenka
46 x 63 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
90. léta 19. století
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
1905
olej, lepenka
27 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška 905
olej, překližka
14,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD monogram WA
30. léta 20. století
olej, lepenka
51,5 x 62 cm
Signatura: sign. LD Bílek
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 16
kolem r. 1930
olej, lepenka
25,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 36 cm
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Holub 12
1905
olej, karton
48,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček, na rubu štítek s nápisem Lo
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
47 x 68 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
před r. 1910
olej, karton
28 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván
olej, plátno
47 x 63 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Kuřil 1932
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
20. léta 20. století
olej, lepenka
58 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
30. léta 20. století
olej, plátno
84 x 104 cm
Signatura: sign. PD F. Podešva
kolem r. 1920
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. LD Porš Gustav
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |