kresba pastelem, karton
48,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, sololit
20 x 32,5 cm
Signatura: sign. na rubu Ota Janeček 90
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1955
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
80. léta 20. stol.
plastika, osinkocement, drát
v. 39 cm
Signatura: sign. V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
41 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 62
Vyvolávací cena: | 15 500 Kč |
olej, plátno
70 x 98 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
akryl, tužka, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků
grafický list 72/150
60 x 49 cm
Signatura: sign. PD Oldřich Kulhánek 1995
Vyvolávací cena: | 6 800 Kč |
1952
olej, lepenka
27 x 22 cm
Signatura: sign. LD Lacina 52
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
63 x 46 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 58
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signatura: sign. LD Jiřincová
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, plátno
85 x 116 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 98
olej, sololit
55 x 80 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 92
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, plátno
101 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla s monotypem
16 x 12 cm
Signatura: sign. Reynek
komb. technika, tempera, tuš, karton
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
akvarel, tužka, tuš, papír
15 x 20 cm
Signatura: sign. PN Jiří Šalamoun 76
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tuší, karton
64 x 58 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 70
2000
asambláž, malba, dřevěná deska
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 2000
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olovo, tónováno
77 cm
Signatura: sign. Zoubek
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
originální kolorovaná litografie
18 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
barevná litografie
32 x 47,5 cm
tužka, papír
25 x 18 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
koláž, papír
30 x 30 cm
Signatura: sign. DU LN 1972
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
malba tuší, papír
21 x 15 cm
Signatura: sign. LD VŠ 42
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
komb. technika, tempera, pastel, plátno
38,5 x 48 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1945
kvaš, lepenka
32 x 46 cm
Signatura: sign. LD M. A. B.
kresba uhlem, karton
62 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Černý Š Paris 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1947
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
43 x 56 cm
Signatura: sign. LD F. Emler
olej, plátno
72,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 53
olej, plátno
47 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
olej, plátno
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD Bedřich Horálek 1938
20 x 32 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 38